Hakkında” için 4 yorum

 1. Yazınız olayların tahlili ve zaman içinde olan biten hadiselerin zahirinden ziyade batınına tercüman niteliğinde. Bence bize ve gelecek nesillere eşya ve hadiselere bakış açısının Nebevi kriterlerini talim ettiriyor. Allah kaleminizle olan hizmetinizi Rıza’sına ulaşmanıza vesile etsin.

  Liked by 1 kişi

 2. Ülkemizin Esed, Mübarek, Saddam, Kaddafi… rejimlerine dönüşmemesi için Hakk Yolu’nun müdafileri de Emine Eroğlu gibi seslerini çıkarmalı. Zalim yöneticiye ”yanlış yapıyorsun” diyebilmeli. Tarihe not düşüyorsunuz. Gelecek nesil kimin ganimet peşinde kimin Rıza peşinde olduğunu görecek.

  Beğen

 3. Turkiyede yada dunyada mevcut etiketleri malum olan hiç bir dusunce sistemine mensup ve taraftar degilim, ne sizdenim ne karsi taraftan, ne dostunuz ne dusmaninizim, benim derdim sartlar ne olursa olsun, HAKKI haykiranlari takip etmek , bunun yaninda tabiki Kurani Rasulu adaleti, dogrulugu, iyiligi, durustlugu haykiranlara kulak vermek, temsil ettiginiz topluluga sempatim hiç olmadi ama yazilariniz, sôylemleriniz samimiyet derecenizin ne kadar ust sevyelerde oldugunu gôzler ônûne seriyor, Allah adaletten, dogruluktan ayirmasin sizi ve cumlemizi, sirati mustakim tek yolunuz(yolumuz) olsun…yazdiklarinizdan cok istifade ettim, suszlugumu, acligimi giderdim, Allahta sizi umdugunuz tum guzel neticelere vasil etsin Emine Hanim…

  Beğen

 4. Yazilarinizi özlemisim. Sizin nezdinizde bir cok yazar ve düsünürün de…
  Allah sikintilarimizi gidersin, hallerimizi felaha, feraha erdirsin, iclerimize sekine versin. Amin.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s